Aktuální ročník

Rádcovský kurz Pyramida je kurz pro všechny ty, kteří už rádcují nebo se rádcovat chystají. Nepřinášíme ti pouze přímou cestu za rádcovským dekretem, ale přinášíme ti především moderní kurz, kde praktické zkušenosti znamenají víc než pouhopouhé testování. Je ti více než 13 let? Pojď s námi zdolat Pyramidu!

RK Pyramida 2023
  • 13. – 15. 10. 2023 – Hodonín
  • 3. – 5. 11. 2023 – Olomouc
  • 1. – 3. 12. 2023 – Vyškov

Minimálně 14 dnů před každou víkendovkou účastníci obdrží do mailových schránek dopis s bližšími informacemi k víkendu.

Cena: 1000 Kč

Pyramida = 100% zážitek
  • Pomůžeme ti zdokonalit se ve vedení družiny, představíme ti skautskou výchovnou matodu a ukážeme ti užitečné věci, které se ti budou ve tvém skautském životě hodit.
  • Na pyramidě zažiješ velké množství programů, které ti budou moct sloužit jako inspirace při vedení družiny.
  • Nemusíš se bát sáhodlouhých nudných přednášek. Program je připraven tak, aby sis co nejvíce věci vyzkoušel/a prakticky.
  • Skauting je taky zábava, takže se nemusíš bát, že se budeš nudit. Na Pyramidu jen tak nezapomeneš, to ti ručíme! 🙂
Informace
  • Pro všechny skautky a skauty od 13 let, kteří absolvovali alespoň jeden skautský tábor a mají chuť se vzdělávat, poznat nové lidi a zažít množství neopakovatelných zážitků
  • Tři víkendová setkání
  • 24 účastnických míst
  • Maximálně 2 lidi z jednoho oddílu
  • Přihlašování:
    • od 1. 9. 2023 do 10. 9. 2023
Přihlašování

Přihlašování je ukončeno, děkujeme všem za zájem!

Podmínky:

• minimálně 13 let
  • účast na jednom skautském táboře
  • chuť se vzdělávat
  • maximálně 2 lidi z jednoho oddílu
  • přihlášku je nutné vyplnit a odeslat kompletní, po přijetí přihlášky budeme kontaktovat rodiče a vedoucího oddílu o potvrzení přihlášky